שירותי הקלטה ותמלול


המשמעות של תמלול היא למעשה המעבר בין קלטת וידאו או קלטת אודיו למסמך כתוב ומודפס. פעמים רבות ההקלטה מגיעה באיכות שמע ירודה, דבר המקשה על תהליך התמלול, אך מתמלל מקצועי ומיומן ידע לפענח את הנאמר ולהמיר את הכול לכתב. כמו כן, ניתן להשתמש בתוכנת מחשב מיוחדת המשמשת בדיוק למטרה הזאת. התוכנה מיועדת לסינון רעשי רקע שונים הנמצאים על ההקלטה, ובכך לשפר את איכות השמע ולאפשר להבין טוב יותר קולות חלשים או עמומים. תמליל איכותי יכול לחסוך ללקוח הרבה זמן, היות וקריאה של מסמך מודפס לוקחת דקות ספורות, לעומת הקשבה לקלטת אודיו, במיוחד אם מדובר על הקלטה באיכות ירודה.

כל מה שחשוב לדעת לגבי שירותי הקלטה ותמלול

היום ניתן למצוא אנשים רבים המשתמשים בשירותים של הקלטה ותמלול לצורך העבודה שלהם. תחום זה נפוץ במיוחד אצל שופטים ועורכי דין, מוסדות אקדמיים, וועדות מקצועיות שונות, חוקרים פרטיים ועוד. כל אלו זקוקים למתמללים איכותיים ומקצועיים על מנת לקבל תמליל איכותי, ללא שגיאות וללא החסרות. רק מתמלל בעל ניסיון ומיומנות של שנים בתחום, ידע לספק ללקוח את המוצר המוגמר בצורה הטובה ביותר. קיימים למעשה שני סוגים שונים של תמלול, כאשר האחד מתמקד בתמלול של מילה במילה. תמלול זה  מתאים במיוחד לתחום המשפטי, היות ומדובר על פרוטוקול משפט אשר מקביל במאה אחוז לנאמר בקלטת האודיו. הסוג השני הינו תמלול של הרצאה למשל, בסוג זה אין צורך לתמלל מילה במילה וניתן להחסיר גמגומים או חזרות המקשות על הבנת הרעיון הכללי של הדברים.

לסיכום, אנו מציעים ללקוחותינו שירותי הקלטה ותמלול במגוון רחב של נושאים ותחומים, כולל הרצאות, דיוני בית משפט, כנסים, ישיבות בוררות ועוד. אנו מקפידים על עבודה מקצועית ואיכותית, בעלת דיוק מרבי והגהה יסודית. אנו מתמחים בתמלול הקלטות סמויות, תמלול של ראיונות שנעשו באולפני רדיו למשל, או כחלק מעבודת מחקר של סטודנטים ועוד. הדגש העיקרי בתהליך התמלול ניתן הן על תמלול מדויק והן על עבודה מהירה ועמידה בלוחות זמנים. שנים של ניסיון בתחום, מבטיחים לכל לקוח עבודה איכותית ומקצועית במיוחד.