שירותי שכתוב והדפסת דוחות


שכתוב והדפסת דוחות
אור-לי מתמחה בשירותי שכתוב והדפסת דוחות על-בסיס מידע גולמי והפיכתו לכדי תוצר שיווקי מוגמר. אור-ולי משלבת בדוחות המופקים על-ידיה סגנון שפה עשיר, הכולל היבטים משפטיים המיועדים הן לקהל הרחב והן למגזר החוקרים בפרט (רוצה לומר: תאונות לצד ג', תאונות דרכים, נזקי רכוש).

שכתוב דוחות לחוקרים – ללא הסחי דעת

חוקרים פרטיים מנהלים סדר יום עמוס ואינטנסיבי ועליהם להיות בתנועה מתמדת ולהתארגן באופן דינאמי.

חלק בלתי נפרד מעבודתו של החוקר הוא כתיבת דוחות על בסיס עדויות, ראיונות ושיחות שהוא עורך במשך שעות היום עם נחקרים.

על מנת לעמוד בסדר הזמנים העמוס ממילא לעייפה, שוכרים חוקרים רבים קלדנית שתחום התמחותה הינו שכתוב דוחות, וכך למעשה הם חוסכים מעצמם הן עבודת הדפסה מייגעת, והן בזבוז שעות רבות בניסוח הדו"ח, וכך יוכלו למעשה להתמקד בעבודתם העיקרית בתחום החקירות.

חברת אור ולי מספקת שירותי שכתוב דוחות לחוקרים פרטיים, לבתי משפט, לחברות הביטוח וללקוחות פרטיים כגון סטודנטים.

החברה מספקת מענה שוטף של תמלול תכנים מהיר ומקצועי לשימוש בבתי משפט וברשויות. שירותי שכתוב דוחות לחוקרים שמציעה החברה פותר את החוקרים מההתמודדות היום-יומית של עמידה בלוח זמנים צפוף ומסייע להם רבות לעמוד בסטנדרטים גבוהים באלמנט הניסוח והעריכה.

שירותי שכתוב - רמה גבוהה של אמינות

אור-ולי מבצעת שכתוב דוחות לחוקרים אשר מתבסס על הניסיון הרב של החברה בעבודה מול בתי משפט ומול משרדי חקירות. עולם זה דורש דיוק רב, כיוון שפעמים רבות משמשים שירותי שכתוב דוחות אלו את לקוחות החוקרים הפרטיים או מועלים במסגרת דיונים בבתי משפט.
האמינות של התמלול גבוהה במיוחד וקבילה ברשויות – נקודה שמקלה מאוד על החוקרים.
שכתוב דוחות לחוקרים מתבסס על חומרים הכתובים באופן בסיסי ולקוני והפיכת הטקסט לרמה אחת מעל כולם מבחינה לשונית, מבחינת הניסוח ומשלב בתוכו תוכן של ממש שיהיה ניתן לבצע בו בכל עת שימוש קל ופרקטי.

שירותים אלו המוענקים על ידי אור-ולי מייעלים מאוד את עבודת החוקרים ומאפשרים להם להתמקד בחקירות עצמן בלי הסחי דעת או בזבוז זמן יקר.