שירותי תמלול


אור-לי מעניקה שירותי תמלול ובינהם מתמללת מגוון רחב של חקירות – חקירות סמויות (טלפוניות), חקירות פרונטאליות, ראיונות, חקירות כלכליות, ישיבות וכיוצ"ב.

שירותי תמלול – חסכון יעיל בזמן

משרדי חקירות מבצעים עבודה מסובכת ומורכבת, ועושים הכול על מנת להביא ראיות שיוכלו לשרת נאמנה את לקוחותיהם. חלק בלתי נפרד מראיות ומחומרים אלו מובא על גבי קלטות. בכדי להמיר את הקלטות למלל יש לבצע שירותי תמלול.
מדובר על שירות מקצועי לכל דבר אשר מתבצע על ידי קלדנית מוסמכת ומיומנת אשר מאזינה לקלטת והופכת אותה למילים כתובות.
חברת אור-לי היא חברה מקצועית המציעה שירות ברמה גבוהה במיוחד בכל הקשור לקלדנות, תמלול קלטות, עריכה לשונית, שירותי ניסוח, וכל הקשור בהפיכה של חומר גולמי לנוסח מהוקצע.
שירותי תמלול של החברה ידועים באיכותם וברמת האמינות הגבוהה שלהם אשר הופכת את תמלול הקלטות לקביל בבתי משפט ולצרכים פורמליים.

שירות יעיל וחסכוני
שירותי תמלול מציעים מענה אפקטיבי למשרדי חקירות שונים במסגרת עבודתם: במקום לשבת שעות על גבי שעות ולבצע תמלול קלטות, ניתן לשכור קלדנית מיומנת ומוסמכת אשר תבצע זאת עבורם במינימום זמן ובאיכות גבוהה ביותר.
זהו חלק בלתי נפרד מההתנהלות של משרדי החקירות, ובעיקר בכל הקשור להגשת תלונות או ראיות בבית משפט.
אור-לי נוסדה עקב ניסיון רב שנים בתחום הקלדנות למשרדי חקירות, בתי משפט ובתחום הביטוח. אלו תחומים תובעניים ביותר אשר אין בהם סובלנות לעיכובים או לאי דיוקים. 

שירותי תמלול לחברות ביטוח

בכל עניין שיש לאדם מסוים מול חברות הביטוח ניתן לראות עד כמה נתונים מסוימים יכולים להיות חשובים מאוד
באור-ולי מכירים את נושא העברת המידע בין לקוחות לבין חברות הביטוח שלהם ולכן כל תהליך של תמלול והקלדה עבור חברות ביטוח זוכה לעבודה רצינית של איש מקצוע מנוסה. בעולם הביטוח שבו כל מילה חשובה וכל התייחסות לנושא מסוים חייבת להיות מובנת בצורה מלאה הרי שאין מקום לטעויות ובטח לא לעבודה חובבנית שיכולה רק להזיק.
הניסיון של אור-ולי הוא שעושה את ההבדל בכל ביצוע של תמלול והקלדה עבור חברות הביטוח והדבר מעניק יתרון חשוב עברו כל מי שזקוק לטקסט נאמן למקור ברמה הנדרשת.

תמלול חוזים

חוזים חייבים להיות מדויקים בכל מאת האחוזים אחרת הם יכולים לפגוע באחד מהצדדים שאמור לחתום עליהם
במקרים מסוימים שבהם ישנה טעות (ולו הקטנה ביותר) בנוסח החוזה או בהקלדה שלו, הרי שמכאן ועד לבעיות והתנגשויות מיותרות בין הצדדים הדרך יכולה להיות קצרה מאוד. בחברת אור-לי מבינים את המשמעות של חוזה שבו כל נקודה מקבלת את הדגש בכל הקשור לדיוק מושלם ולכן מציעים תמלול והקלדת חוזים בצורה יסודית וקפדנית.
בלי שום קשר לאורך החוזה ולמהותו אנו מבצעים תמלול שיחות והקלדת חוזים בערנות רבה ותוך זהירות שנדרשת בעת עבודה שכזו.
התוצאה המוצגת ללקוחותינו היא חוזים המוקלדים בהתאמה מושלמת לתוכנם שעברו הגהה ובדיקה עד לפרט הקטן ביותר.


שירותי התמלול של חברת אור-לי משלבים בנוסף עריכה לשונית, ניסוח מחודש והענקת פן מקצועי למלל.


לבתי משפט, חוקרים פרטיים ועוד...

חברת אור-לי מספקת שירותי תמלול גם לבתי משפט, לחברות ביטוח, למשטרת ישראל ולעוד מגוון רחב של בעלי עסקים ופרטיים, חברת אור לי ידועה במקצועיותה ובאיכות הגבוהה של העבודה אותה היא מספקת, שירותי התמלול אותם היא מציעה עומדים בקנה אחד עם כל רף אותו מציבות הרשויות המקומיות ורשויות החוק.