תמלול משפטי


בתי המשפט דורשים לא אחת עדויות שונות וחומרים המבוססים על חקירות, האזנות סתר, וכיו', זאת בכדי להתעמק בחומר אמין ומדויק שיכול לעזור להגיע להחלטה סופית וצודקת.

העולם המשפטי הוא לא מקום שבו ניתן לעגל פינות או להציג נתונים לא מדויקים
אנו באור-לי מבינים זאת ומקדישים לכל עבודה של תמלול והקלדה למגזר המשפטי את מלוא המשאבים ואת מלוא תשומת הלב בכדי ליצור את הטקסט המושלם.
הקלטות סתר, שיחות טלפון, וכד', הופכים אצלנו לטקסטים ברורים שיכולים לשרת כל גורם בתחום המשפט.
גם חקירות וישיבות הקשורות למשפט עצמו הן כאלה שמקבלות אצלנו את ההתייחסות המקצועית, ובזכות הניסיון של שנות קלדנות רבות בבית המשפט הרי שהתוצאה מדויקת ואיכותית.
עבודות של תמלול שיחות והקלדה למגזר המשפטי מבוצעות בהתאם לדרישות המקובלות בעולם זה ומצורף אליהן תצהיר משפטי המאשר כי התמלול אכן בוצע במקצועיות ונאמנותו למקור אינה מוטלת בספק.

עבודות שונות של תמלול משפטי עבור בית משפט חייבות להיות ברמה הגבוהה ביותר. אף אחד מאתנו לא מעוניין לסבול כתוצאה מטקסט שגוי שאותו יכול השופט גם לא לקבלו חלילה.

המקצועיות בתחום התמלול שיחות באה לידי ביטוי בצורה מיוחדת מאוד כשהדבר קשור לעולם המשפט.

מי מאתנו שביקר לפחות פעם אחת בבית משפט נדהם לגלות שכל מילה הבוקעת מפיו של השופט, עורכי הדין או העדים מיד מוצאת את דרכה אל הכתב, אל פרוטוקול המשפט, עבודה זו נקראת תמלול משפטי והיא מתבצעת לרוב על ידי קלדנית מוסמכת שהוכשרה לכך מבעוד מועד.

תמלול משפטי יכול להכריע משפטים שלמים, לרוב עובר השופט בסוף יום הדיונים על התמליל של אותו היום, תמליל שנפלה בו טעות יכול להכריע את גזר הדין שלא בצדק.

תמלול משפטי לעורכי דין

עורכי דין ידועים בחיבתם למילה הכתובה ובקשר האדוק שיש להם עם השפה המשפטית השגורה בפיהם
בשפה המשפטית כל מילה מקבלת את ההקשר שלה והיא יכולה להיות זו שתחרוץ גורלות במשפט מסוים או תסייע לעורך דין מוכשר למצוא את הפרצה בחוק שאותה כל כך חיפש. תמלול שיחות והקלדה לעורכי דין הן משימות שמחייבות את איש המקצוע לתשומת לב רבה ולריכוז ברמות הגבוהות ביותר.
בזכות עבודה ממושכת של קלדנות בבית המשפט ניתן לראות כיצד באור-לי עבודות של תמלול והקלדה לעורכי דין הן כאלה שבהן כל מילה מקבלת תשומת לב מלאה, רק כך ניתן לעמוד בכל סטנדרט גבוה ולראות כיצד הטקסט זוכה להתייחסות הראויה.

חברת אור לי מתמחה בתמלול משפטי

לאחר שנים של סיוע ועבודה עם משרדי חקירות, שוטרים  ובתי משפט מציעה חברת אור לי את שירותיה לכל מי שנזקק לעבודת קלדנות פתרון נוח ומהיר שיבטיח שתקבלו את המלל אותו רציתם . התמלול המשפטי כולל ניסוח מחדש, עריכה לשונית ברמה גבוהה והבטחה כי אף מילה לא תלך לאיבוד בדרך אל הדף.
בחברת אור-לי מספקים שירות אישי ומקצועי של תמלול משפטי עבור בתי משפט שיתרונו הרב הוא בזכות הניסיון בתחום זה.
הקלדה רבת שנים בבתי המשפט הביאה לכך שכל עבודה שכזו מבוצעת בשלמות, ובדיסקרטיות מלאה.